Zaproszenia ślubne – let’s do it together!

post14_22Dzisiejszy wpis poświęcony jest w całości zaproszeniom i dodatkom ślubnym, które tworzą idealną oprawę graficzną podczas uroczystości. W Let’s Invite możecie znaleźć wiele interesujących rozwiązań, które sprawią, że ważne dla Was wydarzenie będzie prawdziwą ucztą dla oka i duszy. Nasze zaproszenia ślubne powstały z pasji do tworzenia rzeczy niepowtarzalnych i najwyższej jakości. Przykładamy wagę do najdrobniejszych szczegółów, aby stworzyć projekty idealnie dopracowane. Dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w tematyce ślubnej polecamy wpis Planowanie ślubu, gdzie dowiecie się od czego zacząć przygotowania do uroczystości.

Przyjrzyjcie się jakie zaproszenia ślubne i dodatki proponujemy:

Zaproszenia ślubne

zaproszenia ślubne

Tworzymy unikatowe zaproszenia ślubne dopasowane indywidualnie do wizji danego ślubu. Dostępne są różne formaty i wzory – w zależności od upodobań. Przy tworzeniu zaproszeń bardzo często używane są różne materiały, które je urozmaicą i dodadzą niezwykłego charakteru (koperty, wstążki, sznurki, papiery ozdobne, elementy doklejane i wykonywane ręcznie).

post14_16

Przy wyborze zaproszenia należy uwzględnić paletę kolorów, która ma dominować w zaproszeniu oraz jego format. Następnie należy ustalić  motyw przewodni spójny z wizją całego ślubu. Ostatnim elementem jest wybór dodatków, którymi ewentualnie ma być ozdobione zaproszenie. Mogą to być różnego rodzaju sznurki, kolorowe wstążki, cekiny, elementy doszywane czy przyklejane.

Dodatkowa oprawa graficzna

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która przewiduje oprawę graficzną całego ślubu. Wybrany wcześniej motyw przewodni pozwoli nam precyzyjnie dobrać odpowiednie elementy graficzne wystroju sali – utrzymane w tej samej stylistyce.

Menu weselne

post14_11

Menu weselne dopasowujemy do zaproszeń i wystroju sali z uwzględnieniem opisu serwowanych dań i godzin ich podania.

Winietki z imionami gości

post14_10

Winietki to nieodzowny element wystroju każdej sali weselnej. Stanowią go spersonalizowane karteczki przypisane do miejsca każdego z gości.

Zawieszki na alkohol

post14_9

Zawieszki na alkohol zawierają zabawne wierszyki umilające gościom czas podczas wznoszenia toastów za Młodą Parę. Zawieszane są na butelce za pomocą wstążki lub sznurka.

Plan usadzenia gości/numery stołów

post14_14

Przygotowując plan usadzenia gości przy stołach najlepszym rozwiązaniem jest plakat – umieszczany w ramie stojącej na sztaludze przed wejściem do sali. Wówczas na stołach umieszcza się numery po których każdy z gości bez problemu znajdzie swoje miejsce.

Tabliczki typu „słodki stół”

post14_17

Zabawne tabliczki informują na przykład o słodkim bufecie, wiejskim stole, czy drink barze. Stanowią dodatkowy element oprawy graficznej  utrzymany w tym samym stylu co reszta dodatków.

Plakat do odciskania palców

post14_8

Na plakacie zawierającym motyw wiodący (np.drzewo, balon) goście będą zostawiać odcisk palców za pomocą tuszy. To niezwykła pamiątka dla nowożeńców i niesamowita frajda dla gości.

Podziękowanie dla rodziców

post14_20

W ramach podziękowania dla rodziców przygotowujemy plakat z kompoztycją zdjęć narzeczonych. Wręczany podczas uroczystości – stanowi doskonałą pamiątkę dla rodziców Pary Młodej.

Podziękowanie dla gości

post14_18

Sposobem na podziękowanie gościom są zawieszki do wcześniej przygotowanych słodkich drobiazgów. Przywiązuje się je do symbolicznych prezentów, by podziękować za przybycie i wspólną zabawę.

Inicjały Pary Młodej

post14_21

Innym ciekawym rozwiązaniem mogą być także litery lub karteczki z inicjałami Pary Młodej czy datą ślubu. Przyczepiane do krzeseł lub zawieszane przed wejściem do sali weselnej czy restauracji. Mogą być one przyczepiane za pomocą spinaczy, wstążek lub sznurków.

Mamy nadzieję ze nasza oferta zachęciła Was do współpracy z nami:) Zapraszamy do kontaktu – rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości i pomożemy w dobraniu zaproszeń i dodatków ślubnych.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego fanpage’a, gdzie znajdziecie masę inspiracji na zaproszenia ślubne oraz setki pomysłów dotyczących ślubu i nie tylko 🙂

Zdjęcia: Let’s Invite