Dodatki ślubne Let’s Invite

post28_34

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która przewiduje oprawę graficzną całego ślubu. Wybrany wcześniej motyw przewodni pozwoli nam precyzyjnie dobrać odpowiednie elementy graficzne wystroju sali – utrzymane w tej samej stylistyce.

Menu weselne

Menu weselne dopasowujemy do zaproszeń i wystroju sali z uwzględnieniem opisu serwowanych dań i godzin ich podania.

Mogą to być menu stojące na stolikach:

post28_12

Lub leżące na talerzykach dla gości:

post28_21

Zazwyczaj można je zarówno postawić jak i położyć na weselnym stoliku w zależności od upodobań Państwa Młodych:

post28_19

Winietki z imionami gości

Winietki to nieodzowny element wystroju każdej sali weselnej. Stanowią go spersonalizowane karteczki przypisane do miejsca każdego z gości.

Winietki mogą mieć formę kartoników leżących przy miejscu dla gości:

post28_27

Mogą być ustawiane obok/na talerzyku (pionowe lub poziome):

post28_18

Mogą też być oparte o kieliszek lub szklankę, albo przywiązane za pomocą sznureczka do kwiatowej dekoracji ułożonej finezyjnie na talerzyku:

post28_30

Ciekawe są również niestandardowe rozwiązania, takie jak mocowanie winietek do metalowych drucików lub korków po winie.

post28_20

Zawieszki na alkohol

Zawieszki na alkohol zawierają standardowe życzenia „Na zdrowie!” lub  zabawne wierszyki umilające gościom czas podczas wznoszenia toastów za Młodą Parę. Zawieszane są na butelce za pomocą wstążki lub sznurka.

post28_25

W zależności od upodobań mają różne kolory i wzory. Treść przedstawia zwykle inicjały Pary Młodej, datę ślubu i zabawny wierszyk.

post28_23

Plan stołów

Przygotowując plan usadzenia gości przy stołach najlepszym rozwiązaniem jest plakat – umieszczany w ramie stojącej na sztaludze przed wejściem do sali. Wówczas na stołach umieszcza się numery po których każdy z gości bez problemu znajdzie swoje miejsce.

post28_6

post28_7

Numery stołów/tabliczki 

Zabawne tabliczki informują na przykład o słodkim bufecie, wiejskim stole, księdze gości czy drink barze. Stanowią dodatkowy element oprawy graficznej  utrzymany w tym samym stylu co reszta dodatków.

post28_17

Wkładane są standardowo do białych lub kolorowych ramek, które łatwo można umieścić w dowolnym miejscu na stoliku.

post28_9

Plakat do odciskania palców

Na plakacie zawierającym motyw wiodący (np.drzewo, balon) goście będą zostawiać odcisk palców za pomocą kolorowych tuszy. To niezwykła pamiątka dla nowożeńców i niesamowita frajda dla gości.

post28_13

post28_28

Podziękowanie dla gości

Sposobem na podziękowanie gościom za przybycie są zawieszki do wcześniej przygotowanych słodkich drobiazgów. Przywiązuje się je do symbolicznych prezentów, by podziękować za przybycie i wspólną zabawę.

post28_11

Mogą mieć one różne kształty i kolory. Przywiązywane są do drobnego prezentu za pomocą ozdobnej wstążki, kolorowego lub jutowego sznurka.

post28_10

Księga gości

Tradycją już jest przygotowanie księgi gości, w której każdy uczestnik przyjęcia weselnego będzie mógł zostawić krótki wpis dla Pary Młodej. To niezwykła pamiątka dla nowożeńców oraz niesamowita zabawa dla gości.

post28_33

 

post28_32

Tablica rejestracyjna

Spersonalizowana tablica rejestracyjna to wyrazisty akcent w ozdobie samochodu ślubnego Młodej Pary. Może ona zawierać dowolną treść wybraną przez Nowożeńców. Zwykle Państwo Młodzi decydują się na swoje imiona lub inicjały przedstawione w sposób humorystyczny.

post28_4

post28_3

Napis/inicjały Pary Młodej

Innym ciekawym rozwiązaniem mogą być także litery lub karteczki z inicjałami Pary Młodej czy datą ślubu. Przyczepiane do krzeseł lub zawieszane przed wejściem do sali weselnej czy restauracji stanowią przykuwający uwagę element wystroju sali weselnej. Mogą być przyczepiane za pomocą spinaczy, wstążek lub sznurków.

post28_2

post28_1

Mamy nadzieję ze nasza oferta zachęciła Was do współpracy z nami:) Zapraszamy do kontaktu – rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości i pomożemy w dobraniu zaproszeń i dodatków ślubnych.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego fanpage’a, gdzie znajdziecie masę inspiracji na zaproszenia ślubne oraz setki pomysłów dotyczących ślubu i nie tylko :)

Zdjęcia: Let’s Invite