Dodatki ślubne dla Justyny i Krzysztofa

post20_01a

Pamiętacie zaproszenia ślubne dla Justyny i Krzysztofa? Stały się one inspiracją do stworzenia dodatków ślubnych na ich wyjątkową uroczystość.

Dodatki ślubne powstały w stylistyce retro. Motywem przewodnim jest ponownie fiolet – kolor wiodący podczas  ślubu i wesela Justyny i Tomasza.

Winietki z nazwiskami gości

Narzeczeni poprosili mnie o przygotowanie minimalistycznych kart, które pozostawione na talerzyku będą informowały gości o ich miejscu.

post20_3

Menu weselne

Podobnie jak w zaproszeniach – mamy tu kontynuację koloru wiodącego oraz wykorzystanie papieru retro. Menu zaprojektowane zostało tak, by samodzielnie mogło stać na stolikach gości weselnych.

post20_6

Wewnątrz kart menu znajdowały się rozpisane posiłki z uwzględnieniem godzin ich podania. Dodatkowo występują pozycje z deserami, przekąskami oraz napojami serwowanymi podczas przyjęcia weselnego.

post20_5

Zawieszki na alkohol

Okrągłe i dwustronne zawieszki przewiązane zostały sznurkiem, za pomocą którego były przywiązywane do butelek. Po jednej stronie widniał wierszyk dotyczący weselnego toastu, zaś po drugiej znajdowały się inicjały Pary Młodej.

post20_7

Tabliczki Drink Bar 

Małe tabliczki informowały gości o możliwości skosztowania różnego rodzaju drinków podczas przyjęcia weselnego. Podobnie wykonane zostały numery stołów, przy których siedzieli goście. Ustawione na stolikach dawały znak gościom, który stolik odpowiada ich miejscu.

post20_13

Tablice z planem gości 

Ustawione przed wejściem do sali weselnej informowały zgromadzonych gości, przy którym stole mają zająć swoje miejsca.

post20_11

Tego typu tablice wykonywane są zwykle w dużym formacie i specjalnie usztywniane. Następnie zostały ustawione na sztalugach.

post20_14

Drzewko do odciskania palców

Wyjątkowy sposób na pozostawienie pamiątki dla Pary Młodej. Goście mogli zostawić swoje odciski palców, by w ten sposób zaznaczyć swoją obecność podczas uroczystości zaślubin oraz na przyjęciu weselnym.

post20_1a

Za pomocą kolorowych tuszy goście odciskali swoje palce w miejscu przeznaczonym na listki drzewka. W ten sposób uwiecznili swoją obecność w tym ważnym dla Pary Młodej dniu.

post20_10

Podziękowanie dla gości 

Młoda Para zadbała o to, by wyrazić swoją wdzięczność gościom weselnym za ich obecność w ważnym dla nich dniu.  W ten sposób powstały małe karty z podziękowaniami, które przywiązane zostały do słodkiego podarunku.

post20_8

Wszystkie dodatki przygotowane zostały na indywidualne zamówienie Justyny i Krzysztofa. Projekty odzwierciedlają spójność użytych motywów i kolorów. W ten sposób wszystkie elementy tworzą zgraną całość.

post20_15

Tak wyglądały gotowe i zapakowane dodatki w oczekiwaniu na odbiór narzeczonych.

post20_9

Więcej o zaproszeniach oraz dodatkach ślubnych projektowanych na specjalne zamówienie znajdziecie tutaj oraz na fanpage’u: )

zdjęcia i wykonanie: Let’s Invite